Zdravá fazole

Každý začátek je těžký

  O obchodu  Každý začátek je těžký
 Firma LifeVantage je velmi silně zastoupená na velmi náročném americkém trhu. Do světa začala šířit své produkty poměrně nedávno. Na obrázku vidíme, že má svá obchodní zastoupení jen v několika velkých zemích se silným obchodním potenciálem.


Věřte mi, bylo nesmírně těžké dostat její vyjímečné produkty do maličké zemičky uprostřed Evropy a zpřístupnit je českému zákazníkovi.

Za tento obrovský úspěch ale platíme nevýhodami tzv. akvizičního období, než se nám podaří dosáhnout takových obratů, aby firmě stálo za to otevřít e-shop v češtině a pro české zákazníky.

Zboží pro ČR je z centrálního skladu v Holandsku přeposíláno do meziskladu Německu a odtud hromadně zasíláno do našeho distribučního centra v ČR. Teprve zde je opatřeno českou adresou a doručeno jednotlivým zákazníkům.


Kresba: Marek Šafář

Objednávávní zboží je poněkud složité a navíc v cizojazyčném prostředí. Proto po dobu tohoto přechodného období se web Zdravá fazole ujímá zprostředkování tohoto obchodu (viz všeobecné podmínky fungování webu Zdravá fazole) s tím, že po skončení akvizičního období a otevření e-shopu firmy LifeVantage pro Českou republiku (v českém jazykovém prostředí) bude každý zákazník registrovaný dočasně v e-shopu Zdravá fazole přesměrován přímo do tohoto e-shopu při zachování všech výhod registrace na webu Zdravá fazole.

Věříme, že s Vaší pomocí to zvládneme poměrně rychle.