Zdravá fazole

Než vstoupíte do e-shopu

  O obchodu  Než vstoupíte do e-shopu
V e-shopu naleznete vedle Protandimu NRF2 a Protandimu NRF1, které jako lékař považuji za nejzásadnější, také  výsledek snahy  firmy LifeVantage poskytnout co nejkomplexnější péči o zdraví člověka. Působí ve všech buňkách lidského těla, proto je účinek na zlepšování zdravotního stavu tak širokospektrý.
Současné používání NRF2, NRF1 a NAD nazýváme trisynergizér. Jde o opravdu mohutný  nástroj regenerace organismu a zpomalení stárnutí. (Protandim NAD není zatím ale na našem trhu dostupný)

Kromě oxidačního stresu je vhodné příznivě zasáhnout do poruch metabolismu tuků a ideálně upravit činnost střev.

K tomu slouží  produkty:


Omega+
 
V oblasti ovlivňující tukový metabolismus a cholesterol existuje přípravek Omega+. Obsahuje pouze kyseliny Omega 3 a Omega 7, žádné Omega 6, kterých je v potravě dost. Proto jsou doplňky s Omega 6  pouze obchodním  a  nevhodným  artiklem. Důležitý  je správný  poměr  Omega 3 a Omega 6 v organismu, čehož  dosáhneme  právě dodáváním  Omega 3. Navíc je v produktu zastoupen Omega 7, který  také  příznivě  působí na  látkovou výměnu a optimalizuje ji. Znaménko plus v názvu znamená Vitamin D, který je nadmíru  důležitý pro zdraví imunitního systému,  mozku a kostí.
  

Pro+


80% činnosti  našeho imunitního systému se odehrává ve střevech. Důležitou složku tvoří dopamin a serotonin. Říká se, že střeva jsou naším druhým mozkem-natolik jejich stav ovlivňuje  naši psychiku. Většina probiotik na trhu se dostane v pouhých 4% přes žaludeční kyselinu  dále do střeva. ProBio je patentováno s technologií Bio-Tract, 60% probiotika se dostane přes žaludeční  kyselinu. Také  obsahuje wellimune-glukan z přírodních kvasinek s klinicky  prokázaným účinkem na podporu  imunity, který má v databázi odborných publikací PubMedu 12 recenzovaných studií, do kterých můžete nahlédnout.


Vitality stack

Dáme-li vedle sebe NRF2, NRF1, Omega+ a Pro+, říkáme tomuto balíčku Vitality stack (balíček vitality). Díky tomuto balíčku
vyhrála firma LifeVantage Mezinárodní obchodní  cenu.                           
Je navíc cenově výhodnější, než nákup jednotlivých produktů.

Na webu Zdravá fazole naleznete 3 diskuzní skupiny:
ANTIOXIDANTY (ZDRAVÍ)
KOSMETIKA (S NRF2) 
ZVÍŘECÍ KAMARÁDI  
V nich naleznete celou řadu doplňujících údajů.

Kosmetickou řadu jako lékař neřeším na prvním místě. Jsem si ale vědom, že pro dámy je to stěžejní problematika. Nešlo si nevšimnout velmi pozitivních referencí žen, které jej vyzkoušely. NRF2 použitý v kosmetice tedy příznivě ovlivňuje stav kůže a vlasů.

Použití Protandimu u savců:
(zásadně nedoporučujeme u jiných druhů zvířat)
Protandim NRF2 je vhodný pro podávání zvířatům. Počítáme-li, že 1 tableta denně je určena cca pro člověka vážícího 65-70 kg, je vhodné dávku pro našeho domácího kamaráda přepočítat dle hmotnosti.

Drobná  česká poznámka na závěr:
Chápu, že kurz eura ke koruně nám tyto produkty-na rozdíl k platům v zahraničí-poněkud prodražuje, ale hodnota přínosu produktů je ve srovnání s obchodní cenou nesouměřitelná. Kompromisním řešením může být užívání Protandimu obden. Je to stále lepší volba, než  nechat oxidační stres v našem těle nezřízeně působit. Samozřejmě s pomalejším nástupem a nižším konečným efektem.