Zdravá fazole

I všemocná medicína potřebuje pomoci

  Úvodní videa  I všemocná medicína potřebuje pomoci

Už jste se někdy ocitli v situaci, kdy se přes usilovnou snahu Vašich lékařů nepodařilo zlepšit Váš zdravotní stav? Léky jakoby nezabíraly, po operaci se zotavujete velmi, velmi pomalu a s nepřesvědčivým výsledkem? Objevili u Vás nádorové onemocnění a ničí Vás pocit, že už se nedá nic udělat? 
Účinné snížení oxidačního stresu vede často k pozitivním průlomům v průběhu léčení. 
V oblastech medicíny, kam vstoupily vymoženosti moderní techniky, umí moderní medicína doslova zázraky v oblasti zvládání akutních onemocnění, úrazů, dále v kardiochirurgii, při rekonstrukčních výkonech, robotických operacích, v nových diagnostických postupech apod.

V oblasti chronických nemocí ale v naprosté většině případů nedokáže léčit příčinu onemocnění, „pouze korigovat již vzniklý patologický stav“. Nikdo Vás nezbaví již jednou vzniklé cukrovky, nikdo Vás nezbaví již jednou vzniklé hypertenze. Patologický stav pouze „umravňujete“ doživotně užívanými léky. Jakmile léky vysadíte, projeví se nemoc opět v plné síle se všemi negativními důsledky! Příčina odstraněna nebyla, jen došlo k potlačení projevů nemoci. 

Věc má ale i stinnou stránku. Medicína léčí pomocí chemických látek, které nepocházejí z přírody, které jsou pro tělo cizorodé. Stačí si přečíst příbalový leták většiny léků. Každoročně umírají na Zemi miliony lidí vlivem nesprávné kombinace léků.
Proto je důležité klást mimořádný důraz na prevenci nemocí, kromě zdravého životního stylu také aktivní regulací oxidačního stresu v době, kdy jsme ještě bez projevů nemoci.  Když už nemoc propukne, je návrat ke zdraví mnohem obtížnější, často i nemožný.   

Podání prostředků snižujících  oxidační stres LÉKAŘSKOU PÉČI NENAHRAZUJE, POUZE JI DOPLŇUJE !

Jedna z možných cest včetně důkazů se nachází ve videu: "Nastává éra nepřímých antioxidantů."