Zdravá fazole

Proč vznikly tyto webové stránky?

  Úvodní videa  Proč vznikly tyto webové stránky?

Oxidační stres je příčinou, proč jsme všichni více nemocni, než musíme, proč podáváme nižší tělesné a duševní výkony, než bychom mohli.  Proč se cítíme unaveni a nevýkonni.  Proč stárneme rychleji, než bychom si přáli.  

Na světě pracují statisíce  lékařů a přesto neubývá počet nemocných lidí.

Všichni tušíme, že je to vlivem  více faktorů jako  špatný životní styl, nedostatek pohybu, znečištění životního prostředí,  psychický stres stres ze  zrychlení prožívání našich životů.

   Naše těla jsou stále více vystavována vlivům, které vznikly  rychle v krátkém časovém období  a nejsou schopna se těmto změnám se stejnou rychlostí přizpůsobovat.  Jednou z odpovědí vnitřního prostředí našeho organismu na tuto situaci  je  nedávno objevený jev : oxidační stres.

 Že jste tento pojem nikdy neslyšeli?

Materiálů o oxidačním stresu je na internetu záplava ale převážná většina z nich nehovoří o oxidačním stresu v kontextu s moderní medicínou a je značně zastaralá  v oblasti  jak úroveň  oxidačního stresu snižovat.

Pokusím se v tomto úvodním videu velmi stručně tento jev velmi stručně popsat, zájemce o podrobnější informace odkazuji na video o  oxidačním stresu samotném a dalších videích níže.  

   Vdechovaný kyslík ve vzduchu je v těle využit z 95% optimálním způsobem, ze zbývajících 5% ale vzniká škodlivý odpadový produkt, tzv.volný kyslíkový radikál. Ten je velmi agresivní, poškozuje v těle vše, s čím příjde do kontaktu. Za normálních okolností si tělo umí s tímto problémem hravě poradit. Potřebuje k tomu pravidelný a vydatný denní přísun tzv.antioxidantů . Pokud je nemá, volné kyslíkové radikály se v těle hromadí  a vzniká tzv.oxidační stres, který lze obrazně přirovnat k vnitřnímu rezivění organismu. V jeho důsledku vznikají  předčasně různé nemoci a organismus rychleji stárne.

   Ve třech krátkých následných videích z Vás udělám odborníky na nejzákladnější problematiku oxidačního stresu.  Jde o velice názorný,  stručný a přitom komplexní  návod, jak se v této problematice rychle orientovat.

  Jsem přesvědčen, že Vám tím otevřu cestu ke zlepšení Vašeho života a života všech, na kterých Vám záleží.

  Já a celý tým  zdravé fazole jsme připraveni zodpovědět veškeré další dotazy. Proto nás neváhejte kontaktovat.