Zdravá fazole

Omega+

  E-SHOP  PROTANDIM NRF2 A JEHO SPOLUPRACOVNÍCI  Doplňky rozšiřující pomoc Protandimu NRF2
Omega+, jedinečný doplněk upravující metabolismus cholesterolu a lipidů

Omega+, jedinečný doplněk upravující metabolismus cholesterolu a lipidů

1 280 

V oblasti ovlivňující metabolismus cholesterolu a lipidový metabolismus existuje přípravek Omega+. VÝRAZNĚ SNIŽUJE CHOLESTEROL. Obsahuje velmi kvalitní nenasycené mastné kyseliny Omega 3  + vitamín D3. Žádné Omega 6, kterých je v potravě dostatek. Proto jsou doplňky s Omega 6  pouze obchodním  a  nevhodným  artiklem. Důležitý  je správný  poměr  Omega 3 a Omega 6 v organismu, čehož  dosáhneme  právě dodáváním  Omega 3. Znaménko plus v názvu znamená Vitamin D3, který je nadmíru  důležitý pro zdraví imunitního systému,  mozku a kostí a který v podobných doplňcích většinou nebývá zastoupen. Tam kde je důraz na snižování cholesterolu v krvi je vhodné  kombinovat tento produkt  s olejem z Rakytníku.

Při doporučeném dávkování 3xdenně 1 tobolka vydrží 1 balení  na 1 měsíc.
Výrazné zesílení  efektu přípravku nastává v kombinaci s produktem Protandim NRF2.

ČASTÁ OTÁZKA: na trhu je spousta různých Omega a rybích tuků  od mnoha výrobců, ty levné nebývají z ekologicky čistých zdrojů-jednoduše se to vylučuje. Odpovídám:  není omega jako omega, vyzkoušel jsem jich několik, ale tato omega v kombinaci s  Protandimem NRF2 snížila cholesterol ze 7,15 na 5,73   LDL z 4,79 klesl na 3,5  (nejen moje osobní zkušenost) 
Doporučuji také má  odborní sdělení na instagramu, kde více podrobností: @pavel.erdos

POKUD JSTE JEŠTĚ NESHLÉDLI  STRUČNÁ A KRÁTKÁ  VIDEA NA HLAVNÍ STRÁNCE  www.zdravafazole.cz  DOPORUČUJEME.  JE PRO VÁS DŮLEŽITÉ ZNÁT ZÁKLADNÍ SOUVISLOSTI.