Zdravá fazole

Protandim NRF1

  E-SHOP  PROTANDIM NRF2 A JEHO SPOLUPRACOVNÍCI
Protandim NRF1 Synergizer

Protandim NRF1 Synergizer

1 559 

OKUD JSTE JEŠTĚ NESHLÉDLI  STRUČNÁ A KRÁTKÁ  VIDEA NA HLAVNÍ STRÁNCE  www.zdravafazole.cz UČIŇTE TAK PŘEDTÍM, NEŽ BUDETE ČÍST TUTO INFORMACI O PRODUKTU.  JE PRO VÁS DŮLEŽITÉ ZNÁT ZÁKLADNÍ SOUVISLOSTI.

Protandim NRF1 působí regeneračně na mitochondrie, což jsou elektrárny pro buňky.
Mitochondrie jsou přítomné ve všech buňkách našeho těla, proto je příznivý efekt Protandimu NRF1 tak široký. Doporučujeme jej v podobě přídavného preparátu k přípravku Protandim NRF2 tehdy, když je organismus již velmi oslabený a vyčerpaný na to, aby byl schopen reagovat na nasazenou léčbu lékařem.
Klasickou léčbu Protandim NRF1 nenahrazuje! Je ale jejím vhodným doplňkem.

Užívání: V situacích, kdy je organismus velmi oslabený nemocí či stářím, doporučujeme Protandim NRF2 v kombinaci s Protandim NRF1 a to tak, že se během jídla (ideálně ráno) užije 1 kapsle Protandimu NRF2 a doplní se 2 kapslemi Protandim NRF1. 

Při doporučeném dávkování Protandimu NRF1 1xdenně 2 kapsle  vydrží 1 balení na 1 měsíc. 


Kdo by neměl Protandim NRF1 užívat:
Kromě alergie na některou složku přípravku nejsou v době vydání tohoto sdělení známy žádné kontraindikace podávání Protandimu NRF1.
Kombinace s Protandimem NRF2  posiluje celkový pozitivní efekt na organismus.

SLOŽENÍ:

Acetyl L-karnitin (hlavní složka)

Aminokyselina přirozeně produkovaná v těle a v kombinaci s kyselinou alfa lipoovou zvyšuje produkci mitochondrií, podporuje zdravé stárnutí buněk a chrání před normální oxidací RNA a mitochondrií.

Kvercetin

Polyfenol, který pomáhá chránit mitochondrie a jejich funkci – který podporuje syntézu ATP.

Kyselina lipoová

Nazývá se ALA, vytváří se v těle a pomáhá přeměnit glukózu na energii, kterou může buňka využít, a může chránit všechny části buňky (včetně mitochondrií) před volnými radikály.

Extrakt z hroznů

Obsahuje silné přírodní stilbenoidy (resveratrol a viniferin), o kterých je známo, že podporují zdravé stárnutí aktivací proteinu NRF1 a dalších buněčných signálních drah souvisejících s věkem.

Koenzym Q10

Vyrábí se v těle a hraje klíčovou roli při produkci ATP a v kombinaci s kyselinou alfa-lipoovou podporuje hladinu buněčné energie, zdravou reakci na stres a antioxidační obranné mechanismy.