Zdravá fazole

Protandim NRF2

  E-SHOP  PROTANDIM NRF2 A JEHO SPOLUPRACOVNÍCI
Protandim NRF2 Synergizer

Protandim NRF2 Synergizer

1 559 

POKUD JSTE JEŠTĚ NESHLÉDLI  STRUČNÁ A KRÁTKÁ  VIDEA NA HLAVNÍ STRÁNCE  www.zdravafazole.cz UČIŇTE TAK PŘEDTÍM, NEŽ BUDETE ČÍST TUTO INFORMACI O PRODUKTU.  JE PRO VÁS DŮLEŽITÉ ZNÁT ZÁKLADNÍ SOUVISLOSTI.

Protandim NRF2 je nejzákladnější a hlavní produkt v oblasti péče o zdraví cestou snižování  úrovně oxidačního stresu v organismu.  

Protandim NRF2 je v současné době jediným známým a dostupným produktem ze skupiny tzv.nepřímých antioxidantů, dosahuje účinnosti v poměru 1:1000000, což je opravdu výrazný rozdíl oproti běžným antioxidantům přímým ! Troufám si říci, že se jedná o nejsilnější dosud známý prostředek v boji proti oxidačnímu stresu. Tohoto efektu dosahuje tím, že nevyužívá přímý antioxidační efekt bylin v něm obsažených, ale aktivuje bílkovinu tělu vlastní zvanou NRF2, která přes další kaskádu enzymů mohutně sráží oxidační stres.
Působí ve všech buňkách lidského těla. Během 30 dní užívání snižuje oxidační stres o 40 %.

Pokud Protandim NRF2 začnete pravidelně užívat, organismus se začne čistit, funkce všech orgánů se začne normalizovat, imunitní systém nabude schopnost znovu účinně bojovat s infekcemi. Většina lidí pocítí zvýšený příliv energie a Vaší mysli se vrátí duševní rovnováha a harmonie. Stárnutí Vašeho organismu se výrazně zpomalí. To platí pro osoby zdravé i nemocné. Sportovcům se zvýší výkonnost tělesná, duševně pracujícím se zvýší výkonnost duševní. 
U menšiny lidí se snížení úrovně oxidačního stresu nemusí pocitově projevit, stejně tak jako například necítíme svou hladinu cholesterolu, ale to neznamená, že ve Vašem těle neprobíhá pozitivní změna. Bohužel nemáme k dispozici běžnou rutinní laboratorní a cenově dostupnou metodu, kterou bychom si mohli úroveň oxidačního stresu měřit. Protandim je vědecky prověřený a funguje spolehlivě.

ČASTÁ OTÁZKA: Proč bych měl něco trvale užívat, když se cítím být zdráv? Málokdo si uvědomuje, že nemoc vzniká mnohem dříve, než se klinicky projeví. Oxidační stres působí tiše a zákeřně. 

Je také důležité zmínit, že Protandim NRF2 je s velkými úspěchy využíván ve veterinární medicině savců. Zvířátku nevsugerujete, že mu něco pomáhá, neexistuje u nich tzv.placebo efekt, neboli sugestivní ovlivnění na úrovni psychiky, jak je popisováno u lidí. Považuji to za nezpochybnitelný důkaz pravdivosti o účinnosti tohoto přípravku.

První zlepšení někteří pacienti zaznamenávají již po jednom měsíci (jako bych se znovu nadechl, znovu mám energii...) 
K tomu,aby se jeho účinek projevil naplno je třeba jej užívat po dobu tolika měsíců, kolik desetiletí života máme odžito. Při dlouhodobém užívání (rok a déle) se dostavuje pocit stabilizovaného zlepšeného celkového stavu, příliv energie, zvyšuje se pocit zdraví (po mnohaletém působení oxidačního stresu organismu trvá, než se vzpamatuje a obnoví své přirozné funkce). Při užívání delším než dva roky dochází vlivem zpomalení procesu stárnutí k viditelnému omlazení vzhledu oproti stejně starým vrstevníkům.

Protantim NRF2 je velmi dobře snášen. Je to dáno přírodní povahou produktu. Je určen pro dospělé jedince. Někteří dětští lékaři jej podávají dětem, přičemž dávku přepočítávají dle hmotnosti dítěte. Podávání u dětí vždy konzultujte s dětským lékařem!  Dávka se také přepočítává při podávání Prtotandimu u domácích zvířat ze skupiny savců.

Lékařskou péči Protandim NRF2 nenahrazuje! Je ale jejím velmi vhodným doplňkem a pomocníkem. 


Užívání:
Protandim NRF2 se užívá následovně: 1 tableta při jídle (nejlépe ráno během snídaně). Tabletu je možné dělit na  menší části.
Při doporučeném dávkování 1 tbl.denně vydrží 1 balení na 1 měsíc. Nedoporučuje se doporučenou denní dávku zvyšovat !

Jak dlouho bych měl(a) Protandim NRF2 užívat?
Tak dlouho, jak dlouho působí oxidační stres. Tedy víceméně trvale. Lidé užívající Protandim NRF2 2-3 roky začínají pozorovat výrazné měny k lepšímu, ať jde o celkový vzhled, kondici, pocit zdraví oproti svým vrstevníkům, kteří produkt neužívají. 

Tam, kde vstupuje do hry  faktor ekonomický, je lépe užívat Protandim NRF2 alespoň 1/2 tbl denně, než jej neužívat vůbec. Nástup efektu bude sice pomalejší, ale  po delší době se dostaví také.

Případné kombinace:
Vhodná je kombinace s Protadimem NRF1, zvláště to platí pro situace, kdy je organismus velmi oslabený aktivitou, nemocí či stářím a to tak, že se s 1 tbl.Protandimu NRF2 užijí 2 kapsle Protandimu NRF1.
(V některých zemích je dostupný také PROTANDIM NAD, který účinek rodiny Protandimů ještě zesiluje přes aktivaci tzv.sirtuinů. (V našem e-shopu zatím bohužel dostupný není))
V kombinaci s produktem PRO+ dochází k výraznému posílení imunity. Po kombinaci s Omega+ jsme zanamenali významný pokles hladiny cholesterolu (při kombinaci s olejem z Rakytníku obsahujícího nenasycené mastné kyseliny skupiny omega 7 je efekt snižování hladiny cholesterolu ještě výraznější)

Složení:
Kurkuma se používá již 4 000 let v ayurvédské i čínské medicíně na podporu dobrého zdraví. Současné studie ukazují, že kurkuma pomáhá bojovat proti buněčnému stresu, udržuje zdraví kloubů a podporuje trávení. Je známo, že kurkuma obsahuje přírodní fenoly zvané kurkuminoidy. *

Zelený čaj se vyrábí z nefermentovaných listů a údajně obsahuje nejvyšší koncentraci silných antioxidantů zvaných polyfenoly, zejména katechiny, z nichž je nejhojnější epigalokatechin galát (EGCG). Extrakt ze zeleného čaje Protandim obsahuje 98% polyfenolů. Zelený čaj se tradičně používá pro mnoho zdravotních výhod, včetně udržování tělesné teploty a hladiny cukru v krvi již v normálním rozmezí, podpory trávení, podpory zdravých duševních procesů a kardiovaskulárního zdraví. *

Bacopa je již dlouho oslavována pro svou schopnost podporovat kognitivní schopnosti. Bacopa je v ájurvédské medicíně důležitá po celá staletí, používá se hlavně k posílení jasného myšlení a funkce paměti. Studie naznačují, že poskytuje silnou buněčnou obranu. Používá se také k podpoře koncentrace, bdělosti a soustředění. Složka bacopa v přípravku Protandim má vysoký obsah bakosidů, jejichž hlavní složkou je botanická sloučenina zvaná saponiny. *

Ostropestřec mariánský se používá již 2000 let jako bylinný prostředek na podporu funkce jater, ledvin a žlučníku. Několik vědeckých studií naznačuje, že látky v ostropestřci (zejména flavonoid nazývaný silymarin) podporují zdravou detoxikaci. *

Ashwagandha říká se mu „král ajurvédských bylin“ a je adaptogen (látka, která podporuje schopnost těla přijímat různé každodenní stresory). Ashwagandha se také používá jako způsob podpory vylepšení paměti a klidného spánku. Primární aktivní složky v Ashwagandha jsou skupina chemických sloučenin zvaných withanolides. *

Byliny obsažené  v Protandimu NRF2, 
pokud působí izolovaně, nejsou nijak zvlášť účinné. Hlavní tajemství patentu tohoto přípravku je v možstevním zastoupení těchto bylin které tvoří kód neboli klíč, který aktivuje bílkovinu NRF2 v jádrech našich buněk.. Např. kurkumin v laboratorním prostředí má silný antioxidační účinek, ale v těle se chová odlišně. Jeho vstřebávání střevem je silně oslabeno, stejně jako transportní mechanismy v těle. V kombinaci s ostatními bylinami v Protandimu teprve vzroste jeho využitelnost organismem. Takže izolované užívání kurkuminu je naprosto nedostatečné. Při užívání Protandimu NRF 2 je téměř čtyřnásobně zvýšen tzv. glutathion, ale není to proto, že by Protandim obsahoval potřebné prekursory glutathionu, ale aktivací  enzymů nutných k jeho tvorbě.

* Tajemství ProtandimuNRF2 je v zastoupení a vzájemném poměru bylin tak, aby byl vyvolán efekt aktivace proteinu NRF2 v těle-tento efekt je patentován. Patentovat můžete pouze produkt, který dosahuje účinku, kterého by samotné byliny nebyly schopny dosáhnout. 

Kdo by neměl ProtandimNRF2 užívat:
Kromě alergie na některou složku přípravku nejsou v době vydání tohoto sdělení známy žádné kontraindikace podávání Protandimu NRF2.