Zdravá fazole

TrueScience®Hair Care system

  E-SHOP  KRÁSA S POMOCÍ NRF2  Péče o vlasy na bázi NRF2
TrueScience®Systém péče o vlasy, zvýhodněný balíček

TrueScience®Systém péče o vlasy, zvýhodněný balíček

Balíček komplexní péče o vlasy, cenově zvýhodněný

3 860 

TrueScience - vlasová kosmetika
Patentovaný systém péče o vlasy je založený na vědeckém výzkumu.
Systém péče o vlasy TrueScience® vyhrál bronzovou Stevii v International Business Awards.


TrueScience®Šampon - je bez toxické zátěže a chemikálií, je přívětivý k našim vlasům, ale také k životnímu prostředí. Odstraňuje přebytečný olej, nečistoty, neobsahuje agresivní čistící látky.
Udržuje vlasy měkké a hladké, posiluje každý pramen vlasů, snižuje křehkost a třepení vlasů, obsahuje NRF2 přísady.
Způsob použití:
Vlasy myjeme na 2x. Prvním mytím si smyjete nečistoty z povrchu vlasu. Šampon do vlasové pokožky vmasírujte bříšky prstů.
Druhé mytí  je velmi důležité a nikdy byste je neměli vynechat. Vlasy, které se při prvním mytí „otevírají“, při druhém mytí ošetřujete více do hloubky. S množstvím šamponu to nepřehánějte. Stačí vám zhruba velikost lískového oříšku. Záleží na délce i hustotě vlasů.
Po druhém mytí šampon dobře vymyjeme vlažnou vodou. 

TrueScience®Kondicionér
- vyživuje a vytváří podmínky, aby vlasy  byly měkčí, plnější, pružnější, lesklé a odolné vůči nepříznivému vlivu životního prostředí.
Kondicionér je navržen tak, aby poskytoval denní výživu a ochranu vašim vlasům, abyste vypadali co nejlépe.
Způsob použití:
Kondicionér se aplikuje na vlasy po vymytí šamponu po druhém  mytí vlasů. S jeho pomocí čistý vlas „uzavřete“. Vlasy umyté šamponem nejdřív lehce vysušte ručníkem, vymačkejte z nich přebytečnou vodu. Kondicionér vmasírujte do celé délky vlasů a nechte kondicionér působít alespoň 3 minuty. Je vhodné si vlasy nasycené kondicionérem rozčesávat hřebenem. Je to šetrnější než česání vysušených vlasů. Na závěr kondicionér důkladně vymyjte vlažnou vodou! 
 
TrueScience®Sérum pro růst vlasů - skvěle vypadající vzhled vlasů  začíná stavem pokožky hlavy ve které se nacházejí kořínky vlasů. Proto bylo vyvinuto Sérum TrueScience Scalp. Samozřejmě je zde propojen účinek složky s Nrf2 v kombinací s patentovanými přísadami.
Způsob použití:
Po vymytí kondicionéru z vlasů vlažnou vodou vlasy vysušíme od přebytečné vody ručníkem a do kůže vlasaté části hlavy jemně vmasírujeme Sérum pro růst vlasů. Toto sérum se již nevymývá vodou a nechává se na hlavě působit až do příštího mytí vlasů.